Bursa Veteriner Hekimler Odası - ÜYELERİMİZİ ZİYARET EDİYORUZ

Bursa Veteriner Hekimler Odası (BVHO) Başkanı Sinan Sağlam ve Yönetim Kurulu Üyeleri, üyelerini ziyaret ederek sorunlarını dinliyor.

Bursa Veteriner Hekimler Odası (BVHO) Başkanı Sinan Sağlam ve Yönetim Kurulu Üyeleri, üyelerini ziyaret ederek sorunlarını dinliyor. Sağlam, kamu kurumları, özel sektör kuruluşları ve serbest çalışan üyelere yaptıkları ziyaretlerde dile getirilen sorunları not alarak, çözüm için hemen harekete geçtiklerini belirtiyor.

ÜYE KATILIMI ÇOK ÖNEMLİ

Meslek odalarının etkin görev yapmasının için üyelerin mesleki sorunların çözümüne katkı yapmasının çok önemli olduğunu belirten BVHO Başkanı Sinan Sağlam, oda ile üyeler arasında sağlam bağlar kurmak istediklerini bu amaçla haftada bir gün üyelerini iş yerlerinde ziyaret ettiklerini vurguluyor. Ziyaretleri işleri uygun olan Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte yapmaya özen gösterdiğini söyleyen Sinan Sağlam, “Bu ziyaretlerde üyelerimiz yaşadıkları sıkıntıları dile getiriyorlar. Bu sorunlar çalıştıkları kurumlarla ilgili olabiliyor. Veya sahada uygulama yaparken ortaya çıkan sorunlarda olabiliyor. Bazense üyelerimizden çok güzel öneriler alıyoruz” dedi.

ÇÖZÜM ODAKLIYIZ

Ziyaretlerde üyeleri tarafından dile getirilen sorunları çözmek için derhal harekete geçtiklerini de belirten Sinan Sağlam, not aldıkları sorunları önce oda yönetim kurulunda görüşerek çözüm aradıklarını, burada çözüm bulamadıklarında da Türk Veteriner Hekimleri Birliği ile irtibata geçtiklerini belirtiyor. Başkan Sağlam, üye ziyaretleri sırasında odadan beklentileri de öğrendiklerini çalışmalarına bu bilgiler ışığında şekil verdiklerini de vurguluyor.